HET STOPEL TEAM

 

Adviseurs

Jacques van Krugten
Adviseur bedrijven

jacques@stopel.nl
06-46381940

 

 
     

Back office

   
Albertje Sytema-Laversma
Back office

albertje@stopel.nl
Maandag, dinsdag en
donderdag 8.30 to 17.00
 
Sylvia Braakhuis
Back office & Regiobank

sylvia@stopel.nl
Maandag en vrijdag 8.30 tot 17.00 uur
Woensdag 8.30 tot 12.00
 
Veronique van Schooten
Back office

veronique@stopel.nl
Maandag, donderdag 8.30 tot 17.00
Dinsdag, woensdag 9.00 tot 13.00 uur
 
     

Directie & Management

   
Ronny Roescher
Directeur & Adviseur

ronny@stopel.nl
Tonny Aten
Officemanager & Adviseur

tonny@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur
 

Medewerkers

   
Ellen Koopmans-Bartels
Front office Particulier & Regiobank

ellen@stopel.nl
Maandag, dinsdag en
donderdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Esther Oldenhof
Front office Zorg & Inkomen

esther@stopel.nl
Dinsdag, woensdag en
vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur
 
Frank Baas
Front office bedrijven

frank@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Gerdia Meulman-Hekman
Front office Zorg & Inkomen

gerdia@stopel.nl
Maandag, dinsdag en
donderdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Henri Bakhuis
Front office bedrijven

henri@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur

 

Mark van Zomeren
Front office bedrijven

mark@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Simone den Hertog
Front office bedrijven

simone@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur

 

   

Schadeafdeling

 

 

Ellouise van der Beek
Teamleider Schadeafdeling

ellouise@stopel.nl
Maandag t/m donderdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Jon Kalsbeek
Schadebehandelaar

jon@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur
 
Ronald van Dijk
Schadebehandelaar

ronald@stopel.nl
Maandag t/m vrijdag 8.30 tot 13.00 uur
   

Facilitair

   

Agnes Vlaskamp

   

/sites/default/files/images/agness.jpg
/sites/default/files/images/albertje.jpg
/sites/default/files/images/arjan.jpg
/sites/default/files/images/ellen2.jpg
/sites/default/files/images/dian.jpg
/sites/default/files/images/esther.jpg
/sites/default/files/images/frank.jpg
/sites/default/files/images/gerdia.jpg
/sites/default/files/images/gertjan.jpg
/sites/default/files/images/jaque.jpg
/sites/default/files/images/ronald.jpg
/sites/default/files/images/ronny.jpg
/sites/default/files/images/sylvia.jpg
/sites/default/files/images/tony.jpg
/sites/default/files/images/jon2.jpg
/sites/default/files/images/henri.jpg
/sites/default/files/images/veronique.jpg